Aktivity


Hosťom ponúkame širokú škálu aktivít pre aktívny odpočinok. V lete môžete využiť vonkajší altánok s grilom na opekanie alebo grilovanie, zahrať si futbal, či biliard, zberom hríbov, deti majú k dispozícii pieskovisko, trampolínu a hojdačky. Do okolia môžete vyraziť na koňoch. Požičiavame tiež bicykle, na ktorých môžete absolvovať niektorú z množstva cyklotrás v našom okolí. Okolie penziónu je stvorené pre turistiku a prechádzky na čerstvom vzduchu. V zime je nesmiernym zážitkom jazda na saniach, ak by ste však chceli vydať viacej energie môžete vyraziť do niektorého z blízkych lyžiarskych stredísk.
jazda na koni


Huby1Vaša aktívna prechádzka po čerstvom tatranskom vzduchu môže byť zakončená výbornou hubárskou nádielkou.
TuristikaPrechádzky v prírode a potulky po turistických chodníkoch môžu výbornne ovplyvniť vašu duševnú ale aj zdravotnú kondíciu.
Turistika-1Počas vaších zdravotných prechádzok a pálivého letného počasia , vynikajúcim osviežením je aj lesný prameň alebo studnička z chladnou pramenitou vodou.
vypsyrSvoj relax si určite vychutnáte aj v naších tradičných slovenských jedlách ktoré vám ponúkame na našom dennom menu.


Škola v prírode.

Našou hlavnou prioritou je vytvárať vzťah mladých ľudí k prírode a zvieratám. Z toho dôvodu sme sa rozhodli prispieť svojou aktivitou a pomôcť školám a ponúknuť možnosť vytvárať tieto hodnoty vo forme školy v prírode. 

Pripravujeme.

Pre organizácie ktoré sa zaoberajú letnými alebo skautskými tabormi, ponúkame k prenájmu naše priestory k tomúto účelu.

Fotografia0033


Login

Lost your password?